Kariera

Jeśli pragną Państwo dołączyć do naszego zespołu prosimy o złożenie aplikacji na jedną z aktualnie zamieszczonych ofert. Jeżeli natomiast brak jest aktualnie ofert pracy, zapraszamy do przesłania swojego CV i listu motywacyjnego na adres lub przy pomocy poniższego formularza rekrutacyjnego.

Informujemy, że ze względu na dużą ilość nadsyłanych aplikacji skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych  oraz o przesłanie życiorysu zawodowego.

Prosimy o przesyłanie aplikacji w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszeń na adres: rekrutacja@biproraf.com.pl

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

                                                                     Projektant Pracowni Mechanicznej

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

- samodzielne wykonywanie projektów wykonawczych instalacji rurociągowych,
- wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych aparatów
- obliczenia wytrzymałościowe rurociągów (stress analiza)
- wykonywanie dokumentacji rurociągów i aparatów
- udział w budowaniu strategii rozwoju firmy
- budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
- budowanie i dbanie o dobry wizerunek firmy
- uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów technicznych klienta na każdym etapie realizacji projektów

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne kierunek mechaniczny
- 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta lub podobnym
- biegła obsługa komputera, w tym programy AutoCAD i oprogramowania zawodowego (mile widziana znajomość Inventor, AutoCAD Plant 3d lub Systemów Bentley)
- umiejętność nawiązywania kontaktów z innymi branżami
- min. komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
- dyspozycyjność
- dobra organizacja pracy i wysoki stopień samodyscypliny
- dynamizm, kreatywność i optymizm w działaniu

Oferujemy:

- możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia w zakresie projektowania instalacji rurociągowych
- zatrudnienie w firmie technologicznej oferującej kompleksowe podejście do budowy i modernizacji instalacji przemysłowych
- możliwość awansu
- stabilność zatrudnienia
02.08.2017

Projektant Pracowni Instalacji Sanitarnej

- Opracowywanie projektów branży sanitarnej, w tym:

-         wykonywanie obliczeń,

-         uzgodnienia projektów między różnymi branżami

- Wykonywanie projektów branży sanitarnej z zakresu:

-         sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, ciepłowniczych i gazowych,

-         instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, ciepłowniczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i gazowych

- Wykonywanie wycen prac projektowych

- Sporządzanie zapytań ofertowych dla urządzeń i ocena ofert pod wzglądem technicznym

- Udział w opracowywaniu projektów budowlanych i wykonawczych branży sanitarnej wykonywanych jako praca zespołowa pod nadzorem szefa pracowni

- Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

- Budowanie i dbanie o dobry wizerunek firmy

- Uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów technicznych klienta na każdym etapie realizacji

  projektów

Wymagania:

-  Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie inżynierii sanitarnej

-  Ewentualnie uprawnienia budowlane do wykonywania projektów branży sanitarnej

-  Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta

-  Znajomość języka angielskiego – mile widziana

- Znajomość i umiejętność posługiwania się programami: tj. Auto CAD, Pakiet Office oraz programami typowo branżowymi

-  Prawo jazdy kat. B – mile widziane

-  Dobra organizacja pracy, kreatywność

-  Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

- Uczestnictwo w doświadczonym zespole projektowym

- Możliwość zdobywania wiedzy w zakresie projektowania sieci i instalacji sanitarnych

- Możliwość zdobywania doświadczenia w przemyśle i rozwiązywaniu problemów  technicznych klientów

- Stabilność zatrudnienia – możliwość podpisania umowy na stałe,

po wygaśnięciu umowy na zastępstwo

02.08.2017

Biuro Projektów BIPRORAF Sp. z o.o w Gdańsku wchodzące w skład Grupy ASE

Przedmiotem działalności Biura Projektów BIPRORAF Sp. z o.o. jest opracowywanie kompleksowej dokumentacji projektowej w dziedzinie budownictwa przemysłowego i ogólnego, instalacji przemysłu naftowego, chemicznego na terenie całego kraju.

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

Max. rozmiar pliku: 1024 kB